– regulamin

Pamiętajcie że nasze materiały online to tylko linki do stron hostingowych których użytkownicy zaznaczyli przed publikacją, że mają pełne prawa autorskie do udostępnianych przez siebie materiałów. Wszelkie zgłoszenia prosimy kierować do serwisów publikujących zamieszczone materiały np. cda.pl, youtube.pl. Właściciel serwisu http://dvo24.pl nie odpowiada za treści i komentarze publikowane przez użytkowników

Dostęp
Odwiedzając serwis http://dvo24.pl, wyrażasz zgodę na:
używanie http://dvo24.pl tylko do celów osobistych, wykorzystywanie fragmentów, lub całości materiałów zawartych na stronie w innych celach, niż prywatne jest zabronione,
nie wolno kopiować i rozpowszechniać żadnej części serwisu bez uzyskania uprzednio pisemnej zgody właściciela serwisu http://dvo24.pl/,

Prawa własności intelektualnej
Serwis http://dvo24.pl nie zawiera żadnych nielegalnych treści. Witryna nie zawiera żadnych plików z filmami, a jedynie informacje na ich temat zawierające (opis, długość, zastosowany kodek, rodzaj kompresji, suma kontrolna, kody embed (HTML) zewnętrznych serwisów, linki do zewnętrznych serwisów lub bezpośrednie linki do plików na nich umieszczonych). Informujemy, że pliki objęte prawem autorskim wolno kopiować tylko wtedy, gdy jest się w posiadaniu oryginału. W tym przypadku, ściągnięta kopia będzie traktowana, jedynie, jako materiał zapasowy. Administratorzy, właściciele oraz redakcja nie ponoszą odpowiedzialności, za to co użytkownicy publikują w serwisie.
Użytkownicy naszego serwisu mogą jedynie dodawać materiały do strony w postaci: kodu HTML/odnośnika do innych stron. Jeśli są państwo właścicielami zamieszczonych na serwisie http://dvo24.pl materiału/-ów, bez wiedzy i zgody właściciel treści, redakcja serwisu prosi o zgłoszone bezpośrednio na adres redakcji. Wówczas plik zostanie niezwłocznie usunięty. Informujemy, że korzystając z serwisu robisz to na własną odpowiedzialność, a administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za to w jaki sposób korzystasz z materiałów umieszczonych na witrynie.

Ponadto, wszelkie użyte przez użytkowników serwisu, znaki towarowe mogą być objęte prawem autorskim. Wówczas administracja nie ponosi odpowiedzialności za użycie owych symboli/emblematów/znaków firmowych bez zgody właścicieli. Jeśli jesteś właścicielem znaku towarowego, który został użyty bez zgody, prosimy o bezpośredni kontakt. Zostanie niezwłocznie usunięty.

Serwis http://dvo24.pl jest w pełni legalnym serwisem i zawiera jedynie linki do innych stron lub plików w Internecie w tym : cda.pl, youtube.com, video.google.com, ustream oraz innych. Serwis http://dvo24.pl nie przechowuje, nie publikuje, oraz nie umieszcza bezpośrednio filmów i plików (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) na serwerach serwisu http://dvo24.pl.

Serwis http://dvo24.pl nie odpowiada za jakość obrazu, zgodę na publikacje, prawa do powielania, legalność, przyzwoitość czy jakikolwiek inny aspekt odnoszący się do wyświetlanych filmów online. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do prawnej strony możliwości wyświetlania filmów online, prosimy o kontakt z właścicielami odpowiedniego serwisu, na łamach którego dany film jest zamieszczony.

Serwis http://dvo24.pl nie gwarantuje poprawnego funkcjonowania. Zrzeka się także odpowiedzialności za czasowe wstrzymanie, przerw technicznych lub pełnej likwidacji serwisu. Serwis http://dvo24.pl nie gwarantuje i nie bierze odpowiedzialności za poprawne funkcjonowanie linków, dostępność filmów online, poprawnych opisów filmów, a także za inne problemy związane z korzystania z zasobów. Warunkiem utworzenia konta jest prawidłowe wypełnienie wszystkich wymaganych pól w podczas procesu rejestracji. Aktywacja konta następuje po potwierdzeniu autentyczności maila klikając w link aktywacyjny otrzymany w wiadomości email. Serwis http://dvo24.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia konta użytkownika bez podania przyczyny.